Dzikie serce - Moira Young

Tytuł oryginału: Rebel Heart
Seria: Kroniki czerwonej pustyni
Tom: 2/3
Liczba stron: 399
Przez dług czas byłam pewna, że nie wezmę się za drugi tom "Kronik czerwonej pustyni". Pierwszy dostarczył mi doświadczeń w większej mierze negatywnych, jednak dość spory czas po premierze postanowiłam spróbować; w końcu między "Mrocznymi umysłami" oraz "Nigdy nie gasną" różnica była kolosalna. Szybko okazało się, że warto było się przemóc. Dlaczego?

OPIS: Saba była pewna, że po tym, jak uratowała brata z rąk porywaczy, jej świat wróci do normy. Że wraz z rodzeństwem będzie prowadzić spokojne życie i że znów spotka ukochanego Jacka. Ale potężny wróg rośnie w siłę. A Jack chyba wcale nie jest tym, za kogo się podaje…
Ocena: 8/10.

Cytaty z "Dzikiego serca" (i innych książek) znajdziecie na moim specjalnym blogu Nicole's quotes.

Sophie di Angelo

4 komentarze:

 1. Jestem zaskoczona, bo wydaje się być ciekawe ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytana ;) Też miałam mieszane uczucia po tomie pierwszym, ale ten dziwny styl pisania już mi nie przeszkadzał w kolejnym tomie - łatwiej było przymknąć na niego oko. Troszkę dziwiło mnie zachowanie Saby i ... napięte relacje z tyloma panami ;) Ale zobaczymy jak tam finał w tomie trzecim. Ach, te zachwycające okładki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy pojawił się pierwszy tom, byłam serią umiarkowanie zainteresowana, ale i to szybko opadło w zderzeniu z negatywnymi recenzjami. Druga część zatem nie interesuje mnie w ogóle - póki co mam na półce dość nieprzeczytanych książek. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzenia świąteczne zawsze najlepiej składać osobiście, jednak ponieważ nie mam takiej możliwości, postanowiłam zrezygnować z oklepanych formułek i dla wszystkich moli książkowych przygotować w tym roku coś specjalnego :). Zapraszam na mojego bloga, na którym znajdziesz filmik, który możesz potraktować jako kartkę świąteczną w wersji deluxe ;). Mam nadzieję, że Ci się spodoba i WESOŁYCH ŚWIĄT! :)
  Pozdrawiam,
  Esa

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo