Dzikie serce - Moira Young

Tytuł oryginału: Rebel Heart
Seria: Kroniki czerwonej pustyni
Tom: 2/3
Liczba stron: 399
Przez dług czas byłam pewna, że nie wezmę się za drugi tom "Kronik czerwonej pustyni". Pierwszy dostarczył mi doświadczeń w większej mierze negatywnych, jednak dość spory czas po premierze postanowiłam spróbować; w końcu między "Mrocznymi umysłami" oraz "Nigdy nie gasną" różnica była kolosalna. Szybko okazało się, że warto było się przemóc. Dlaczego?

OPIS: Saba była pewna, że po tym, jak uratowała brata z rąk porywaczy, jej świat wróci do normy. Że wraz z rodzeństwem będzie prowadzić spokojne życie i że znów spotka ukochanego Jacka. Ale potężny wróg rośnie w siłę. A Jack chyba wcale nie jest tym, za kogo się podaje…
Ocena: 8/10.

Cytaty z "Dzikiego serca" (i innych książek) znajdziecie na moim specjalnym blogu Nicole's quotes.

Sophie di Angelo

3 komentarze:

  1. Jestem zaskoczona, bo wydaje się być ciekawe ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Przeczytana ;) Też miałam mieszane uczucia po tomie pierwszym, ale ten dziwny styl pisania już mi nie przeszkadzał w kolejnym tomie - łatwiej było przymknąć na niego oko. Troszkę dziwiło mnie zachowanie Saby i ... napięte relacje z tyloma panami ;) Ale zobaczymy jak tam finał w tomie trzecim. Ach, te zachwycające okładki ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kiedy pojawił się pierwszy tom, byłam serią umiarkowanie zainteresowana, ale i to szybko opadło w zderzeniu z negatywnymi recenzjami. Druga część zatem nie interesuje mnie w ogóle - póki co mam na półce dość nieprzeczytanych książek. ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo