Współpraca

Cześć! Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem ze mną współpracy, to trafiłeś we właściwe miejsce. Jestem otwarta na każdą propozycję. Wystarczy napisać na podanego poniżej maila, a ja na pewno odpiszę! 

Współpracowałam już z wydawnictwami, księgarniami, agencjami reklamowymi, portalami oraz bezpośrednio z autorami. Cieszę się niezmiernie z każdej otrzymanej propozycji. Pisałam już rekomendacje, brałam udział w akcjach promocyjnych oraz byłam ambasadorką paru serii książkowych. Chętnie obejmę patronatem tytuły, które mi się spodobają. Wszystkie teksty, których napisania się podjęłam, z pewnością się ukażą, ale pozycje przesłane mi bez mojej wiedzy oraz zgody, nie zostaną odesłane oraz istnieje możliwość, że w ogóle się z nimi nie zapoznam, ponieważ mnie nie zainteresują. Moje teksty są zawsze szczere oraz subiektywne.

Na blogu pojawiają się przede wszystkim recenzje książek, jednak pisałam również o filmach, serialach, soundtrackach i wydarzeniach kulturalnych. Organizowałam konkursy, tworzyłam rankingi oraz tematyczne teksty, jak również pomagałam w organizowaniu niestandardowych akcji promocyjnych.

Najbardziej lubię czytać książki z gatunku young adult (literatura dla młodzieży i młodych dorosłych), a już szczególnie dystopie oraz antyutopie, powieści fantastyczne i historyczne, dobre kryminały oraz thrillery. Nie umiem przejść obojętnie obok reportaży podróżniczych. Jestem średnio zainteresowana literaturą dla dzieci, romansami, NA czy powieściami obyczajowymi. Rzadko sięgam po kolorowanki itp. Nie recenzuję horrorów, czy książek naukowych. Nie czytam erotyków oraz literatury religijnej.


Czekam na Twoją wiadomość!

nicole.k@poczta.onet.pl

***

Współpracuję z:

Początek: Maj 2012 r.

Początek: Wrzesień 2012 r.

Początek: Styczeń 2013 r.

Początek: Styczeń 2013 r.

Początek: Luty 2013 r.

Początek: Listopad 2013 r.

Początek: Styczeń 2014 r.

Początek: Kwiecień 2015 r.

Początek: Wrzesień 2015 r.

Początek: Listopad 2015 r.

Początek: Kwiecień 2016 r.

Początek: Kwiecień 2016 r.

Początek: Maj 2016 r.

Początek: Lipiec 2016 r.

Początek: Wrzesień 2016 r.

Początek: Wrzesień 2016 r.

Okazyjnie:

Dziękuję za okazane mi zaufanie!