Perfekcyjna kobieta to suka. Powrót - Anne-Sophie Girard, Marie-Aldine Girard

Tytuł oryginału: La femme parfaite est une connasse #2 
Liczba stron: 157
Wydawca: Feeria
Powieść w jednym tomie
Ocena: 7/10
Część pierwsza: recenzja!
Niecały rok po polskiej premierze pojawia się kontynuacja poradnika przetrwania dla normalnych kobiet pt. "Perfekcyjna kobieta to suka". Książki można czytać niezależnie od siebie, jak - zdaniem autorek - można oglądać "Akademię policyjną". Jak wypadł drugi tom poradnika? Zapraszam do zapoznania się z videorecenzją!

OPIS: Suka powraca! Oto długo oczekiwana druga część kultowej książki!
"Perfekcyjna kobieta to suka". Skąd pomysł na kontynuację? A stąd, że suka nie umiera nigdy! Autorki, z właściwymi sobie finezją i humorem, kontynuują swój bezpardonowy atak na tę, którą obwiniają o wszystko, co najgorsze: perfekcyjną kobietę. W drugiej części poradnika przetrwania dla normalnych kobiet znajdziecie odkrywcze teorie, jak np. tę zwaną "dreszcz wstydu". Dowiecie się także, skąd wiadomo, że nie jest się bohaterką amerykańskiej komedii romantycznej, jak rozpoznać perfekcyjnego faceta, i poznacie uniwersalną ideę "faceta po trzech piwach". Czyli nauczycie się wszystkiego, czego potrzeba, by pokochać swoją nieperfekcyjność!Sophie di Angelo

1 komentarz:

  1. Nie miałam pojęcia, że może powstać kolejna część, chociaż pierwszej nie czytałam, ale jestem zafascynowana tymi książkami ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo