Pretty Little Liars. Zatrute - Sara Shepard

Tytuł oryginału: Deadly
Seria: Pretty Little Liars
Tom: 14/16
Liczba stron: 305
Ocena: 7/10
Seria "Pretty Little Liars" zbliża się do końca, więc robi się naprawdę poważnie. Kłamczuchy wiele razy próbowały schwytać -A., które wiedząc, jak blisko są Spencer, Aria, Hanna i Emily rozwiązania zagadki, zaczyna podejmować coraz drastyczniejsze kroki.  To samo dotyczy jednak czterech przyjaciółek. Kto wygra tym razem?

OPIS: I co teraz?
A.

A. zmienia reguły gry i zatruwa życie czterem przyjaciółkom, ujawniając kolejne sekrety. Emily, Aria, Spencer i Hanna muszą odpowiadać na niewygodne pytania policji. Jeśli prawda wyjdzie na jaw, grozi im więzienie. A. sprytnie się maskuje, ale drobna pomyłka może wiele kosztować... Czy tym razem dojdzie do konfrontacji?

Sophie di Angelo

7 komentarzy:

 1. Jestem właśnie po lekturze tego tomu i muszę przyznać, że trzynasty był ciekawszy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie książki dla mnie, jakoś wgl nic mi w historii tych dziewczyn do siebie nie pasuje

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytałam 5 tomów i musiałam dać sobie spokój. Podobały mi się, ale łykałam je hurtem i boję się, by nie zakończyło się to czkawką. Do serii zamierzam wrócić, ale... ale kiedyś, na razie odpocznę. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Lektura tego tomu jeszcze przede mną, ale okładka fenomenalna. Trochę zbyt dużo tych części się namnożyło, ale zamierzam i tak dokończyć serię bo muszę wiedzieć jak to się kończy... :D

  Zapraszam do siebie
  http://to-read-or-not-to-read.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Pamiętam jeszcze czasy, gdy uwielbiałam PLL. Wiem, że ta seria nie ma żadnych ambicji do bycia doskonałą, ale są chyba jakieś granice. O ile "Zatrute" jeszcze nie były najgorsze, to "Toksyczne" w moim odczuciu niemalże sięgnęły dna. Jak można być tak naiwnym, nieporadnym i po prostu głupim? Jestem w trakcie czytania szesnastego tomu i mam nadzieję, że dziewczyny pójdą po rozum do głowy i przestaną miotać się bez sensu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo