Uśmiechnij się!

Źródło: weheartit.com
Czas na drugą odsłonę akcji "Uśmiechnij się", która ma na celu rozjaśnienie mrocznych i smutnych dni i rozbawienie Was, gdy najbardziej potrzebne Wam będzie trochę śmiechu. A takie już jest życie, że każdy z nas potrzebuje czasami rozluźnić się i odetchnąć, więc gdy nie sprawdzają się książki, to może pomoże zabawny filmik?

Moimi faworytkami są zdecydowanie dwie siostry, które tworzą kanał Hillywood Show. Nie wiem, czy wiecie, ale uwielbiam oglądać parodie. Doceniam humor, trochę kpiny oraz inteligentne granie na nosie autorowie/scenarzyście/reżyserowi, ponieważ gdy już wytyka się jakieś błędy, to można to robić z klasą, a nie chamsko. Tym dziewczynom zdecydowanie się to udało. Robią one parodie... śpiewane. Na początku najczęściej korzystały z gotowych piosenek i zmieniały leciutko tekst lub wycinały kawałek, ale zaczęły też pisać własne. Wartym uwagi faktem jest to, że ich parodię wybierają i wspierają fani.

Nie można nie powiedzieć, że grająca główne role Hilly ma bardzo plastyczną twarz, dzięki czemu wygląda podobnie do Belli, Eleny, Lady Gagi czy samego Doctora z serialu "Doctor Who". Siostry piszą razem scenariusz, wybierają piosenki, zajmują się scenografią oraz kostiumami. Wszystko robią właściwe same, choć często w filmikach zza kulis możemy zobaczyć, jak wielkim wsparciem są dla nich rodzice. Nie powiem, według mnie jest to bardzo ciekawy sposób zarabiania na życie. :)

Oto najlepsze moim zdaniem parodie:
Take a smile! :)

Sophie di Angelo

8 komentarzy:

 1. Rewelacja! Bardzo lubię te filmy i właśnie o Doktorze oglądałam całkiem niedawno. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpadłam kiedyś na jeden z ich filmików, ale nie zainteresowałam się, a widzę, że są bardzo popularne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko przeczytałam o dwóch siostrach i wiedziałam, co się szykuje. Uwielbiam je i żałuję, że tak rzadko robią parodie. Nie mam co oglądać. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam kiedyś ich parodię Zmierzchu i nieźle się uśmiałam, ale potem o nich zapomniałam. Dzięki za przypomnienie! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo