Odkrywcze wakacje!

Zdjęcia ze strony: ngodkrywca.pl
Nie będę ukrywać, że od zawsze byłam wielką fanką National Geographic. Jako dziecko, zafascynowana oglądałam kolejne programy oraz wybierałam magazyn NG na zakupach, a nie jak wszystkie inne osoby w moim wieku gazetki Barbie. Zbierałam pamiątkowe pocztówki oraz wydania kart; śledziłam ciekawostki i dlatego nie mogłam przejść obojętnie obok tej akcji.

Żałuję, że w pewnym momencie zniknęło to z mojego życia, jednak nie zamierzam dłużej tego pomijać. Nadal uwielbiam magazyny oraz programy National Geographic, więc zamierzam obserwować, co ciekawego dzieje się w tym temacie. Przemawia przeze mnie nie tylko zainteresowanie tematyką, ale i wysoka jakość materiałów, które są przedstawiane. Można odkryć tyle fascynujących rzeczy oraz znaleźć odpowiedzi na wszystkie te pytania, które mamy na temat środowiska, przyrody, zabytków...

Odkrywca jest magazynem spod skrzydeł National Geographic skierowanym do młodzieży. Do tej pory można go było znaleźć tylko w szkołach, a teraz do końca wakacji możecie pobrać go całkowicie za darmo na tablet lub smartphone i zapoznać się z tą intrygującą publikacją. Wystarczy tylko wejść na stronę ngodkrywca.pl

Na stronie znajdziecie również archiwalne numery, ale mogę powiedzieć, że najnowszy jest jak najbardziej godny uwagi. Nie ma on wielu stron, ale też nie za mało. Jest w sam raz i zawiera wiele ciekawych artykułów, przepięknych zdjęć oraz edukacyjnie... artykuły po angielsku! 

Gorąco zachęcam Was do zwrócenia uwagę na "Odkrywcę"; zdecydowanie jest tego wart! Odwiedźcie stronę ngodkrywca.pl i odkryjcie sami wiele intrygujących artykułów, materiałów, a w ten sposób na pewno rozbudzicie ciekawość świata, która w obecnym czasie mogła Wam umknąć z powodu wielu innych spraw.

Sophie di Angelo

4 komentarze:

 1. Ja także uwielbiam National Geographic, ale gazet niestety nie zbieram związanych z tym :) Chociaż Odkrywcę może pobiorę! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczę, też kiedyś namiętnie kupowałam, nawet miałam kalendarz książkowy, a później jakoś tak samo z siebie się skończyło. Może warto wrócić do tych dobrych przyzwyczajeń :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię gazety National geographic dlatego z chęcią przeczytam i ten magazyn :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sophie, wiesz może, czy jest wersja niemieckojęzyczna Odkrywcy? :) Też zawsze uwielbiałam NG i myślę, że warto by przy jego pomocy podszlifować język.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo