Tygodniowy przegląd seriali #5

W najbliższym czasie tygodniowe przeglądy seriali nie będą się pojawiać, ponieważ z pewnych powodów muszę odstawić na chwilę śledzenie kolejnych odcinków. Nie będę tak płakać za Revenge, którego swoją drogą nie zdążyłam obejrzeć, ale ludzina? :( Mam nadzieję, że biedny Will da radę! Albo Once Upon a Time? Ach, cóż zrobić. Seriale nie uciekną i mniej będzie boleć, gdy nie będę musiała czekać na kolejne odcinki...

Hannibal s02e06 Futamono
Źródło: imdb.com
Nadrobić w tydzień cały serial? Why not?! W ten sposób dotarłam do odcinka, który złamał mi serce (a biedna eM była tego mimowolnym świadkiem), choć nadal obstaję przy swojej teorii odnośnie tych preferencji Hannibala (biedny Will żyje, a do tego swoim ostatnim działaniem zdobył szacunek Hannibala; ach co za hate-love relationship!!!). Co za emocje!!! Nie mogę się doczekać, aż w końcu będę mogła obejrzeć kolejne odcinki ludziny, ponieważ po takim zakończeniu miało się ochotę zaserwować na kolejnej hannibalowej uczcie scenarzystów.

Game of Thrones s04e01 Two Swords
Jw.
Pewna mała, naiwna dziewczynka chciała obejrzeć pierwszy raz w życiu GoT na telewizorze. A teraz w ogóle nie może oglądać seriali. Morał z tego taki... GoT oglądamy tylko online. W każdym razie po słabym finale 3 sezonu, kiedy nie było szaleństwa oczekiwania, więc minął ten czas szybko, że hohoho, rozpoczęto kolejną serię - według mnie - również dość słabo. Staniki nie latają (chociaż był Jon w pierwszym odcinku już!). Końcówka była za to dobra. Powstała nawet z tego reklama KFC. Widzieliście? (Polecam, polecam). 

Once Upon a Time s03e16 It's Not Easy Being Green
Jw. 
Jak się można domyślić gwiazdą odcinka była Zelena. Lubię ją, ponieważ rzuca Emmą. Należy się jej, choć niestety nie powoduje zmian w mimice. ;) Mogliśmy w epizodzie zobaczyć krainę Oz! Ja nie czytałam książki, więc nie mogę oceniać, jak ma się to do oryginału, ale wyglądało... szmaragdowo. I takie pytanie... Czy jest cokolwiek w tym serialu, w czym Rumple nie maczał palców? Poza tym pogodziłam się z tempem akcji, ponieważ shippuję Reginę i Robina (tak bardzo, bardzo)! Świetny odcinek. 

A jak tam minął Wasz serialowy tydzień?

Sophie di Angelo

8 komentarzy:

 1. Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. <3 Ward wft are you doing?
  W końcu coś zaczyna się dziać...

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też nie zachwycił pierwszy odcinek 4 sezonu GoT. A tyle czekałam.xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Reklama KFC najlepsza! :3 W każdym razie GoT będę oglądać dopiero po maturze, czyli całkiem niedługo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja czekam na ''Californication'' :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój serialowy tydzień kuleje, bo udało mi się obejrzeć tylko "Grę o tron", ale czaję się na kolejny odcinek "Hannibala" (mimo że sezon nie zaczął się spektakularnie, teraz regularnie podnosi mi ciśnienie i nie potrafię się oderwać od kolejnych odcinków), "Suits" (ach ten Harvey <3) no i oczywiście nieśmiertelne "Supernatural", które uwielbiam od zawsze na zawsze :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba tez zaczne oglądać seriale online, ponieważ do tej pory oglądalam jedynie The walking Dead :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Kocham, kocham, kocham Hannibala! W środę nadrobiłam całe sześć odcinków drugiego sezonu i niczego nie żałuję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na nowy sezon Gry o Tron nie czekałam jakoś specjalnie, ale oglądam ;) Ten serial ma pełno wątków, które mnie nie interesują, a tylko kilka takich, których dalsze losy chciałabym poznać. Co do OUAT to świetny odcinek - oczywiście Oz się sprawdziło ;) Aż musiałam sprawdzić w książce, bo przez jedną adaptację wydawało mi się, że pantofelki były czerwone... ale jednak jest wierność książce - kolor był srebrny ;)
  U mnie w tym tygodniu jeszcze The100 01x04 (bardzo dobry odcinek) i Star-Crossed najnowszy (nawet, nawet - coś widziałam w tej serii o wiele większy potencjał).

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo