Zapowiedź: ZGON - Gina Damico

Już 31 października!

Ze śmiercią jej do twarzy!

Lex ma 16 lat i sporo ostatnio nabroiła. Bezsilni rodzice wysyłają ją na wakacje do wujka na wieś. Lex nie jest zachwycona wizją spędzenia lata na farmie. Okazuje się jednak, że wujek nie jest tylko zwykłym farmerem, lecz mrocznym żniwiarzem i przeprowadza dusze zmarłych na drugą stronę.

Śmieszne i straszne!

Zgon to całkiem nowoczesne miejsce. Tam na górze są Sosnowe Kwatery, gdzie mieszka trochę młodzieży, jest kilka dobrych sklepów przy Alei Zgładzonych. – Wskazał na boczną uliczkę wyłożoną brukiem, w odróżnieniu od gładkiego asfaltu, po którym jechali. Lex wyciągnęła szyję i dostrzegła tych kilka sklepów o dziwnych nazwach. Kwiaciarnia o nazwie „Kwiatki od spodu”, sklep z materacami „Wieczny sen” i sklep spożywczy z wielkim szyldem „Wyciągnięte kopyta”. Na skrzyżowaniu dróg z małej fontanny wyrastał obelisk.

GINA DAMICO - Wychowała się w Syracuse w stanie Nowy Jork. Zdobyła wykształcenie teatralne i socjologiczne. Zawsze fascynowała się tajemnicą morderstwa i zbrodni. Wykonywała różne zawody szukając dla siebie idealnej pracy. I znalazła. Zgon to jej debiutancka powieść, w której łączy zdobyte wykształcenie z zainteresowaniami. Mieszka pod Bostonem z mężem, dwoma kotami, psem i szafą pełną czarnych bluz.

Strona autorki: http://ginadami.co/

TRAILER

http://youtu.be/NdCBWMUYhm8

(Czy tylko mi to nie działa? -.-)

Sophie di Angelo

5 komentarzy:

 1. Zrób post ze swoją biblioteczką ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobię, ale dopiero w przyszłym roku. ;) Takie porównanie, jak przez rok zmieniła się moja biblioteczka.

   Usuń
 2. Trailer ci nie działa? Biedna, jest całkiem niezły, haha.

  Książka zapowiada się bardzo dobrze. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiam się czy te podkreślone na czerwono "Igraszki ze śmiercią" to taki podprogowy przekaz? ;D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo