Premiera niezwykłej ekranizacji już 14 lipca na HBO.

'Niektórzy przyjaciele są fajniejsi od innych.'

Już 14 lipca na kanale HBO swoją premierę będzie miał film na podstawie "Yoko" na podstawie książki "Yoko - mój wyjątkowy przyjaciel" autorstwa Knister, która została u nas wydana przed wydawnictwo Dreams.
Film już teraz ma ocenę 8,5/10 na portalu filmweb.


Opis filmu:
Heine, Jessica Schwarz, Lilly Reulein
Jedenastoletnia Pia (Jamie Bick) cierpi po stracie ojca. Jest smutna i zagubiona. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się Yoko, tajemniczy mały yeti.
Sympatyczna, pełna ciepła opowieść o niecodziennej przyjaźni to dzieło uznanej reżyserki filmów familijnych Franziski Buch (Emil i detektywi, Żabi król). Fabuła obrazu nawiązuje do bestsellerowej książki dla dzieci autorstwa niemieckiego pisarza Ludgera Jochmanna, znanego pod pseudonimem Knister. Historia Pii i Yoko uczy młodych widzów empatii wobec każdej żywej istoty i udowadnia, że w życiu nie warto kierować się stereotypami. W filmie obok utalentowanych młodych aktorów wystąpili doświadczeni i uznani artyści, wśród nich m.in. Tobias Moretti (serial Komisarz Rex, Ja, Don Giovanni), Justus von Dohnányi (Upadek, Faceci w wielkim mieście) oraz Jessica Schwarz (Palpitacje, Pachnidło: Historia mordercy).


Źródło: HBO Polska

Premiera filmu 14 lipca o godzinie 18:25!


Sophie di Angelo

1 komentarz:

  1. Historia wydaję mi się trochę za dziecinna dla mnie, chyba zrezygnuję. ;)

    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo