Konkurs motywacyjny

Kilka dni temu na moim blogu pojawił się wywiad z Krzysztofem Królem - znajdziecie go tutaj! Dzisiaj za to możecie spróbować swoich sił w konkursie, gdzie do wygrania są aż trzy książki jego autorstwa "Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu. Wyd. 2". Jest to wspaniałe wydanie w twardej okładce, z zakładką oraz płytą DVD. Zaczynam zazdrościć zwycięzcom! Nie jest to typowa książka, o których możecie poczytać na moim blogu, ale hej!, nie każdy żyje fantastycznymi powieściami, za to każdy potrzebuje czasami trochę motywacji, więc stwierdziłam, że możemy spróbować z książką nie z mojej tematyki, ponieważ może się okazać, że będzie to książka, której właśnie szukacie!

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga "Książki są zwierciadłem duszy..." znajdującego się pod adresem http://bucherwelt.blogspot.com/.
2. Konkurs trwa od 31 lipca (dzisiaj) do 14 sierpnia 2015 r. do północy. Wszelkie późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki zostaną ogłoszone w przeciągu 7 dni od zakończenia konkursu w tym poście.
4. Sponsorem nagród w konkursie o wartości 134,70 zł (słownie sto trzydzieści cztery złotych siedemdziesiąt groszy) jest wydawnictwo Helion, za co serdecznie dziękuję! Nagrodami są trzy nowe egzemplarze książki "Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu. Wydanie 2" autorstwa Krzysztofa Króla.
5. Zasady konkursu:
a) w czasie wyszczególnionym w punkcie 2 należy napisać w komentarzu (lub wysyłając do mnie E-maila) odpowiedź na podane poniżej zadanie konkursowe;
b) w konkursie mogą brać osoby zamieszkałe na terenie Polski i Niemiec;
c) wraz z zgłoszeniem proszę o napisanie adresu e-mail;
d) jeżeli posiadacie blog/fanpage byłabym wdzięczna za podlinkowanie konkursu;
e) jedna osoba może wygrać jedną książkę.
6. Zadanie konkursowe:
Napisz o tym, co Cię motywuje do czytania książek!
Forma oczywiście dowolna; może to być tylko krótkie zdanie, rysunek, grafika, filmik, origami, co tylko zapragniecie!
7. Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu 7 dni od daty wyłonienia laureata. Można je zgłaszać na mojego maila: nicole.k@poczta.onet.pl.
8. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie, o czym uczestnicy konkursu zostaną poinformowani.

Chętni do zmotywowania i bycia zmotywowanymi? Powodzenia!

Edit:

WYNIKI KONKURSU!!!
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i te pod potem i te przesłane mi na maila, Wasze motywacje do czytania są bardzo inspirujące! Jednak książki mam tylko trzy i dlatego otrzymują je...

Ala Bola, Robert Cynkier i SKAHIO!

Gratuluję! ♥ A wszystkich zapraszam na kolejne konkursy już wkrótce!

Sophie di Angelo

7 komentarzy:

 1. Gdybym tylko była bardziej pomysłowa... Ale powodzenia wszystkim ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Do czytania książek motywuje mnie moja mama. To najcudowniejsza kobieta pod słońcem. Gdy byłam mała czytała mi Bajki Tuwima i Jana Brzechwy. Gdy poszłam do przedszkola moją pierwszą przeczytaną książką była królowa śniegu. Mama zawsze z pięknym uśmiechem motywowało mnie do składnia literek, mimo że ciężko mi to przychodziło na początku to teraz pochłaniam codziennie przynajmniej jedną książkę rzadko jest ona krótka. Uśmiech mamy to najlepsza motywacja pod słońcem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Do czytania książek motywuje mnie wiele rzeczy takich jak:
  1) chęć poznawania nowych bohaterów, przygód, zbrodni itd.;
  2) wyzwania,w których lubię brać udział (a to, że nie zawsze idzie po mojej myśli to już inna sprawa);
  3) chęć polecania innym książek: gdybym jakieś fajnej nie przeczytałam to nie mogłabym opowiedzieć o niej koleżance;
  4) chęć poznania siebie: niektóre książki na to pozwalają. Czasem sobie myślę: "co ja bym zrobiła na miejscu bohaterai dlaczego";
  5) chęć pomyślenia nad życiem, co też częściej mi się zdarza przy czytaniu książek.

  mój email: magda-17_17@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdy mam wszystkiego dość, irytuje mnie cały świat, książki pomagają mi się uspokoić i przywrócić wewnętrzną równowagę. Albo przynajmniej odwrócić uwagę od problemów.

  Ale mam też ważniejszy powód - piszę własną powieść i po prostu badam konkurencję! :D

  paulina.st91@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Do czytania książek motywuje mnie
  Po prostu to że czytać chcę
  I na dodatek to że rozwija to i bawi
  I niepokój wszelaki u mnie trawi
  No jeszcze każda książka to wyzwanie
  A ja mam ambicje na im sprostanie

  89supermaster@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. W wymiarze dosłownym - nic tak nie motywuje do czytania książek jak korki w centrum miasta, gdy człowiek jedzie autobusem do pracy czy też piszcząca cewka w telewizorze, która zagłusza skądinąd niemądre wywody kolejnej gwiazdy korytarzy sejmowych. Większą wagę przykładam jednak do duchowych aspektów literatury. Jako miłośniczka kryminałów czytanie książek traktuję jak wyzwanie. Uwielbiam krążyć po ślepych zaułkach zmyłkowych wątków i prowadzić swoisty pojedynek intelektów z autorem. Każda przegrana budzi głęboką skrywaną ambicję i dopinguje do sięgnięcia po kolejny tytuł. Zbyt łatwy sukces nie przynosi satysfakcji, zatem sięgamy po coraz to bardziej ambitne pozycje. Któregoś dnia spostrzegasz, że czytanie jest jak narkotyk. Uzależnienie najlepszym dopingiem. Nałóg zaś osobliwy, bo chyba jako jedyny na świecie nieszkodliwy...

  krzyzanskahio@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wczoraj i jutro, przeszłość i przyszłość, teraźniejszość co znana i nieznana!
  Ot, moje małe/wielkie motywacje... :)
  Książka jest dla mnie wyjątkowym relaksem, wiem, że dzięki randce z nią przeżyję swoiste, każdego razu inne w swej istocie, katharsis.
  Któż z nas nie potrzebuje kamyków relaksu wrzuconych do ogródka codzienności? Ja z całą pewnością, a dobra lektura właśnie takim pozytywnym kamyczkiem.
  Potrzeba rozwijania samego siebie, dziesiątki pytań, na które muszę przecież znać odpowiedź (bo dzieci już zaskakują dociekliwością), w końcu Córcia, która wskakuje do łóżeczka z szelmowskim uśmiechem i standardową frazą: „Tato, poczytamy?”
  No jasne, że poczytamy! :) Szczerze to nic nie motywuje jak ukochany dzieciak, w książkowym wymiarze także! Ciekawość dzielona na dwoje ubogaca szczególnie...

  danmiko@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo