Trzy lata blogowania!

Źródło: weheartit.com
13-ego stycznia 2012 roku w piątek założyłam bloga i wbrew pechowym przesądom ma się on, jak najlepiej! Od tego dnia minęły pełne trzy lata (choć teoretycznie pierwszy post pojawił się dopiero 24-ego stycznia, ale to szczegóły!).  Z okazji swojej blogowej rocznicy przygotowałam dla Was niespodziankę...

Dzisiaj pokażę Wam swoją biblioteczkę! Oczywiście trochę też przy tym pogadam, ale tak już bywa. Zaczniemy dla porównania od zeszłorocznego filmiku, który udostępniłam (jak przewidziano) dopiero w marcu, a następnie przyjrzymy się, jak przez ten czas zmieniła się moja biblioteczka! Jeżeli kiepsko słychać, to proszę podgłosić na full. Nie wiem, co się stało, ale dźwięk mi się kopnął przy nagrywaniu ostatnich filmików... :(

To były wspaniałe, choć nie zawsze lekkie trzy lata. Prowadzenie bloga to nie taki prosty kawałek chleba, jak się wszystkim wydaje. Gdy ludzie zaczynają pisać i widzą, jak wiele czasu potrzeba, aby to wszystko mieć pod kontrolą, to wtedy słyszę "podziwiam Cię za to". I to jest naprawdę fajne. :) Cieszy mnie, gdy ktoś docenia to, co piszę - zarówno znajmoi oraz czytelnicy (całuski dla wszystkich), jak i wydawcy, a co dopiero autorzy, którzy piszą mi miłe maile oraz komentarze, a niektórzy nawet reblogują posty na tumblrze (fejm się zgadza :D).

Bywało ciężko - terminy gonią, chcę przeczytać te wszystkie fascynujące nowości, a jeden wydawca prosi o recenzje w dniu premiery, a drugi do końca miesiąca i dni brakuje! Choć naprawdę starałam się nigdy nie narzekać, marudzić będę zawsze - taki mamy klimat. ;) Uwielbiam to, że mogę poznawać tyle wspaniałych historii, często przedpremierowo i to, jak doceniana jest moja praca, jakby nie było. Jednak to zawsze będzie dla mnie przede wszystkim hobby. Nie planuję na razie tego zmieniać, bo naprawdę nie mam na to czasu.

Jestem też bardzo zadowolona z wyglądu bloga, a jak na mnie to naprawdę wow. Kocham swoje logo, kocham ten szablon, a mówi to osoba, która ma potrzebę przesuwania mebli raz w miesiącu, bo jej się "nudno robi". Niestety teraz muszę się ograniczyć do przekładania książek, eh... Chociaż jakieś zmiany mogą się pojawić! Może po maturze, jak będę miała czas, aby usiąść do HTML'u.

Najlepszą jednak rzeczą dla mnie przy blogowaniu są ludzie. W życiu nie poznałabym tylu wspaniałych osób, gdyby nie to, że mam tego bloga, więc trafiliśmy na siebie w odmętach blogosfery. Uwielbiam Was wszystkich. ♥ Kocham z Wami pisać, skejpować i dyskutować (mrug, mrug) o wszystkim. Jesteście najlepsiejsi!

A teraz zapraszam do obejrzenia filmików!
2014
2015
Dziękuję Wam za te wspaniałe trzy lata! I mam nadzieję, że spędzę z Wami tutaj przynajmniej kolejne trzy! Xoxo

Sophie di Angelo

15 komentarzy:

 1. Gratuluję :) Trzy lata to już naprawdę coś! Co do biblioteczki to pomysł z kolorami jest świetny i nieważne ile filmików obejrzę, to książkowe tło zawsze mnie zachwyca. Mi półek brakuje i o takiej ilości moge tylko pomarzyć, ale może kiedyś... ;) W każdym razie świętuj, bo jest co i życzę, aby takich rocznic było co najmniej trzy razy tyle, ile było ich dotąd

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję trzech lat i życzę kolejnych! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego :) Mnie w tym roku też stukną trzy lata :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję trzech lat blogowania! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję trzech lat bloga! Mam nadzieję, że następne będą jeszcze lepsze od ostatnich. Obyś nadal miała tyle wytrwałości, cierpliwości i oczywiście radości z pisania i czytania!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje :) Trzy lata blogowania to już coś ! Ja swoją rocznicę obchodzę w przyszłą środę-też trzy lata :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuj tylko i wyłącznie samej sobie :)
  Powodzenia w kolejnych latach blogowania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję rocznicy :) Życzę cierpliwości i wytrwałości na dalsze lata blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje ;) Jak tylko zobaczyłam, któryś z Twoich filmików i zobaczyłam Twoją biblioteczkę, to nawet nie jej ogrom, ale sposób w jaki książki są na niej poukładane zrobił ma mnie wrażenie to tak super wygląda! Wręcz prześlicznie ^^
  Powodzenia w blogowaniu i aby jak najdłużej ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Cała półeczka dla Ricka Riordana to bardzo godne pochwały! ;) Ja mam taką dla HP, ale i Riordanowi by się jedna należała (jak ja kocham jego książki!!!) Ale do rzeczy: Najlepszego z okazji rocznicy!!! Następnych trzech lat i jeszcze więcej!

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego :) I przybijam piąteczkę, bo mój blog na dniach również kończy 3 lata :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję i kolejnych lat blogowania! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję i życzę kolejnych udanych lat w blogosferze :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo