Konkurs rocznicowy #1


Cześć! Ponad tydzień temu, w piątek trzynastego, Bucherwelt skończyło pięć lat! Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, to koniecznie zajrzyjcie na wpis przygotowany z tej okazji, ponieważ znajdziecie tam ciekawostki o moim blogu oraz parę słów od moich przyjaciół. Wystarczy kliknąć tutaj! Chcę Wam podziękować kolejny raz - za te wszystkie lata, wpisy, odwiedziny, komentarze, lajki, plusiki, reblogowania, serduszka, maile oraz wiadomości, które pokazywały mi, że czytacie i lubicie moją pisaninę. Na pięciolecie przygotowałam więc dla Was konkursy. Nie jeden konkurs. Nawet nie dwa. Zgadniecie ile? 


Tak, pięć konkursów! Po jednym na blogu, fanpage'u, kanale, Instagramie oraz Tumblrze. Zaszalałam, ale dzięki temu mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie i może nawet być prościej z wzięciem udziału, jeżeli ma się konto tylko na wybranych mediach społecznościowych. W tym poście znajdziecie linki do wszystkich konkursów wraz z regulaminami. The game is on!


Konkurs #1 - Piąta fala


Regulamin: 
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga "Sophie & Bucherwelt" znajdującego się pod adresem http://bucherwelt.blogspot.com/.
2. Konkurs trwa od 22-ego stycznia (dzisiaj) do 5-ego lutego 2017 r. do północy. Wszelkie późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
3. Wyniki zostaną ogłoszone, gdy przeczytam wszystkie odpowiedzi i je ocenięna końcu tego postu, nie później niż miesiąc po zakończeniu konkursu.
Nagrodami w konkursie o wartości 79.80 zł (słownie siedemdziesiąt dziewięć złote osiemdziesiąt groszy) są dwa nowe egzemplarze książki "Piąta fala" w filmowej okładce autorstwa Ricka Yancey'a, które otrzymałam dzięki uprzejmości wydawnictwa Otwartego ♥
5. Zasady konkursu:
a) w czasie wyszczególnionym w punkcie 2 należy napisać w komentarzu pod postem odpowiedź na podane poniżej zadanie konkursowe;
b) w konkursie mogą brać osoby zamieszkałe na terenie Polski i Niemiec;
c) wraz z zgłoszeniem proszę o podanie adresu e-mail (łatwiej jest skontaktować się ze zwycięzcą);
d) jeżeli posiadacie Facebooka prosiłabym o polubienie fanpage'u mojego bloga ♥
e) jeżeli posiadacie blog/fanpage byłabym wdzięczna za podlinkowanie konkursu ♥
f) nagroda zostanie wysłana na koszt organizatora konkursu;
g) jedna osoba może wygrać jedną książkę;
h) w konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie lub za zgodą rodzica;
i) forma odpowiedzi jest jak zawsze dowolna.
6. Zadanie konkursowe:

Jaka byłaby pierwsza rzecz, którą zrobił(a)byś, gdyby okazało się, że ziemię najechali kosmici?

7. Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu 7 dni od daty wyłonienia laureata. Można je zgłaszać na maila: nicole.k@poczta.onet.pl.
8. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie, o czym uczestnicy konkursu zostaną poinformowani.

WYNIKI #1!

Dziękuję za liczny udział oraz cierpliwość :) 

Gratuluję Magdalena oraz Karolina Gabiuch!


Konkurs #2 - Mordercze


EDIT: We wszystkich konkursach zostały już podane wyniki :)

Zapraszam do udziału i powodzenia!

Sophie di Angelo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo