Nadeszło ŚWIATŁO

Pięć lat.
Sześć książek.
Sześć faz.
Niepokój.
Głód.
Kłamstwa.
Plaga.
Ciemność.
Światło.

Ten dzień nadszedł. Dzisiaj premierę ma ostatni tom serii GONE. Zniknęli. Ten fakt równocześnie napełnia mnie radością i łamie mi serce. Nie mogę uwierzyć, że to już dzisiaj. Luksus oczekiwania skończył się. Nadeszła Faza Szósta: Światło. Nie mam pojęcia, jakie będzie zakończenie tej historii. Z Michaelem Grantem nigdy nic nie wiadomo. Dlatego się boję, ale równocześnie nie mogę się doczekać. Zdecydowanie będzie to jedna z najlepszych premier tego roku. "Światło" jestem pewna, że na długo zostanie w moich myślach...

Na umilenie oczekiwania aż w końcu dostaniecie "Światło" w swoje łapki polecam jedne z najlepszych trailerów książek, jakie wyprodukowano!

1/3


2/3
3/3

Opis książki: Od chwili, gdy wszyscy dorośli zniknęli z Perdido Beach, minął już prawie rok. Pozbawieni kontroli i opieki młodzi ludzie przeżyli głód, zarazę, bezpardonową walkę o władzę. Przetrwali. Przynajmniej część z nich. Powrót do normalności był ich marzeniem.Teraz to marzenie może się ziścić i nagle zewnętrzny świat napawa mieszkańców ETAPu lękiem. W obrębie bariery wydarzyło się wiele rzeczy, które nie znajdą usprawiedliwienia w nieświadomym niczego społeczeństwie. Śmierć, okrucieństwo, błędne decyzje, złe wybory... Co czeka na tych, którzy złamali wszystkie prawa rządzące w normalnym społeczeństwie? Może ETAP jest jedynym miejscem, w którym mogą czuć się bezpieczni?

Sophie di Angelo

7 komentarzy:

 1. Już nie mogę się doczekać kiedy będę miała możliwość przeczytać tą książkę:) pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również oczekuję tej premiery ;) Nie ma to jak finał :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zwiastuny. Ja jestem teraz przy piątej części i nie umiem się doczekać kiedy dowiem się, jak to wszystko się skończy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już sobie zamówiłam, tylko teraz czekać na przesyłkę ^^. Jestem ciekawa, jak to wszystko się skończy xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja właśnie zaczęłam czytać piąty tom i uważam GONE za jedną z lepszych serii, z niecierpliwością czekam na zakończenie!!
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Musze w koncu nadrobić moje braki w serii :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Opis wprost pobudza ciekawość do granic możliwości :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo