Niebezpieczne kłamstwa - Becca Fitzpatrick

Tytuł: Dangerous Lies
Powieść w jednym tomie
Liczba stron
: 424
Ocena: 5/10
Znacie Beckę Fitzpatrick? To autorka okropnej serii Szeptem oraz tajemniczej, niebezpiecznej powieści "Black Ice". Wygląda na to, że porzuciła ona na dobre paranormalne wątki, aby pisać powieści obyczajowe dla nastolatków o niebanalnej tematyce. "Niebezpieczne kłamstwa" są jedną z nich!

OPIS: Stella to nie jest moje prawdziwe imię.
Thunder Basin w Nebrasce nie jest moim prawdziwym domem.
To nie jest moje prawdziwe życie.

Po tym jak byłam świadkiem groźnego przestępstwa, zostałam objęta programem ochrony świadków i wysłana do spokojnego miasteczka na końcu świata. Moje życie rozpadło się na milion kawałków. Nie potrafię się tu odnaleźć. Miałam rozpocząć ostatni rok liceum. Miałam być z chłopakiem, którego kocham, ale zostaliśmy rozdzieleni. Teraz w moim życiu pojawił się ktoś inny – czy mogę mu zaufać? Coraz trudniej jest mi ukrywać uczucia. Coraz trudniej jest też kłamać… Im bardziej czuję się bezpieczna, tym większe grozi mi niebezpieczeństwo.


PS. Konkurs jest już zakończony :)

Sophie di Angelo

2 komentarze:

  1. Niedawno odkryłam, że gdzieś na blogu mam post o "Szeptem" aż byłam w szoku. I chyba nie była ona taka zła... a przynajmniej wtedy, gdy się ją czytało i była 'modna'. Ale chyba nie sięgnę po tą, o której dziś mówisz.
    Konkurs bardzo, bardzo ciekawy, gdyby "Black Ice" mnie interesowało może nawet rozważyłabym udział ;>

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie przepadam za twórczością tej autorki, więc "Niebezpieczne kłamstwa" raczej sobie daruje.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo