Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku - Demi Lovato

Tytuł oryginału: Staying Strong: 365 Days a Year
W jedynym tomie (+ dziennik)
Liczba stron: 416
Ocena: 8/10
Znana aktorka i piosenkarka Demi Lovato na podstawie swoich przeżyć napisała niezwykłą książkę z poradami i celami na każdy dzień. Jak prezentuje się ten poradnik? Zapraszam do obejrzenia wideo!

OPIS: To zbiór najszczerszych i najodważniejszych spostrzeżeń Demi, poczynionych przez nią na niełatwej drodze do szczęścia i samopoznania. Autorka proponuje inspirujące cytaty na każdy dzień roku, opatrując je odpowiednimi komentarzami i stawiając cele do osiągnięcia – duże i zupełnie małe, ale nie mniej przez to ważne. Przekonuje, jak istotne są: wiara w siebie, rozwijanie swoich talentów, otwartość i pozytywne nastawienie do świata, a także nieskupianie się na negatywnych emocjach. Wiedząc już, jak to jest, gdy życie nas przytłacza, Demi daje czytelnikom pociechę i wsparcie, ucząc pogody i cennej umiejętności radzenia sobie z trudnymi chwilami. Jej książka jest przeznaczona dla wszystkich, którzy w tej niekończącej się podróży zwanej życiem szukają inspiracji i uzasadnienia, że warto być silną każdego dnia.


Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!

Sophie di Angelo

8 komentarzy:

 1. Bardzo lubię oglądać Twoje videorecenzje ;) A co do samej książki - z jednej strony podchodzę do niej dość sceptycznie, z drugiej zaś czuję się zaciekawiona.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za Demi, ale książka wydaje się całkiem interesująca, jednak w typie książki na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaczynam lubić Lovato, minimalnie ale zawsze lepsze to niż nic. :P Może kiedyś bym sięgnęła, ale nie będę za nią gonić. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po twojej recenzji musze jak najszybcej siegnac po te ksiazke :-)

  http://ksiazkabookshelf.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny blog, zapraszam do siebie jestem tutaj nowa. Miłego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam dla Ciebie nominację do Liebster Blog Award :) http://papierowenatchnienia.blogspot.com/2015/08/liebster-blog-award-czyli-cos-o-mnie-i.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Od dawna wiem o istnieniu tej książki, jednak dopiero Ty mnie do niej przekonałaś. Czuję, że za niedługo zagości w mojej biblioteczce.

  www.przerwa-na-ksiazke.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! Do zobaczenia przy kolejnym poście!
Xoxo